Goedemorgen, NL MARINE ONDERSCHEPT WEER 850 KG DRUGS IN CARAIBISCH GEBIED. Patrouillevliegtuigen zagen twee snelle boten (go-fast boten) varen. "De snelle vaartuigjes zijn aangehouden met behulp van de snelle onderscheppingsboot aan boord van Zr.Ms. Friesland", meldt Defensie. De smokkelaars zijn aangehouden.
Zie en lees verder art. van NOS-NIEUWS Twitter (bron)
NOS NIEUWS • BUITENLAND • GISTEREN, 17:45
Nederlands marineschip onderschept 850 kilo drugs in Caribisch gebied
De Zr.Ms Friesland in het Caribisch gebied DEFENSIE
Een Nederlands marineschip heeft in het Caribisch gebied in korte tijd 850 kilo drugs onderschept van twee verschillende drugstransporten.
Patrouillevliegtuigen zagen twee snelle boten (go-fast boten) varen. "De snelle vaartuigjes zijn aangehouden met behulp van de snelle onderscheppingsboot aan boord van Zr.Ms. Friesland", meldt Defensie. De smokkelaars zijn aangehouden.
Bij de eerste onderschepping was de vangst 500 kilo drugs, bij de tweede ongeveer 350 kilo.
De Zr.Ms. Friesland patrouilleert sinds januari 2022 intensief op de Caribische zee. Het marineschip wordt ingezet in anti-drugsoperaties, tegen wapen- en mensensmokkel en voor humanitaire hulpverlening.
Deel dit artikel: